• PARTNERS TR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ YAYINCILIK REKLAM MEDYA TİC. A.Ş.

BİZ KİMİZ?

2006 yılında kurulan Partners Türkiye adını, dünyaya duyurduğu markalar desteğiyle almıştır.

Başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve interaktif reklam sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

İnternette dev olmayı hedefleyen firmalara çözüm ortağı olmaya devam etmekte ve onları zirveye taşımaktan mutluluk duymaktayız.

facts-img

0

Toplam Müşteri

facts-img

0

Personel

facts-img

0

Saat Çalışma

facts-img

0

Ülke Deneyimi

VİZYONUMUZ

Partners Türkiye; yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Partners Türkiye, 50 üzerindeki personeli ve 50 bini aşkın müşteri portföyü ile üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Partners Türkiye, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektir.

MİSYONUMUZ

Partners Türkiye; profesyonel broker ekibi, deneyimli seo uzmanları ve reklam hesap yöneticileri ile mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanısıra kurumsal kimlik alanındaki yeni referanslarıyla da büyümesini sürdürmektedir. Partners Türkiye’nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün işletmelerin yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle markalaşmak konusunda istekli firmaların projelerini hayata geçirmektedir.